VDS / VPS хостинг це повноцінний сервер, віртуально розміщений на фізичному сервері. Віртуальний приватний / виділений сервер передбачає наявність у клієнтів root-доступу і дозволяє здійснювати повний контроль, вносити зміни в налаштування і склад ПО, враховуючи особливості свого бізнесу.

Це відмінне і вигідне рішення для тих, хто планує використовувати ресурсномістке програмне забезпечення і змінювати конфігурацію для досягнення максимальних можливостей.

Вибір на користь віртуальних виділених серверів вже зробили десятки тисячі користувачів по всьому світу. У нас ви можете замовити оренду дешевого VDS в Нідерландах. Ми підберемо для вас високошвидкісний, стабільний і надійний VDS сервер потрібної віртуалізації і з відповідними характеристиками продуктивності і функціональності.

Дешевий VPS хостинг це можливість віддалено використовувати масштабовані обчислювальні ресурси сервера і при цьому не витрачати значні фінансові кошти на придбання власного обладнання.

У чому відмінність хорошого VPS / VDS від віртуального хостингу

Якщо сайт розміщений на віртуальному хостингу, він буде сусідити з іншими сайтами, які часто знижують його працездатність. З ВПС / ВДС хостингом цього не станеться. Від сусідів він відділений, тому на роботу віртуального виділеного сервера ніхто впливу ззовні не робить.

Від стандартного хостингу віртуальний web сервер відрізняється гарантією ресурсів, доступних встановленим сайтам. Додатково до цього віртуальний приватний сервер може використовувати більше ресурсів, якщо в даний момент вони не затребувані іншими VPS.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here