У штат співробітників компанії були набрані не просто відповідальні до роботи люди, але і ті, які б розділяли тягу засновника до чогось нового і досконалого.

Завдяки цьому, цифрові пристрої компанії Meizu отримали величезну славу на весь світ.

На сьогоднішній день смартфони Мейзі набирають все більшої популярності завдяки інноваційним технологіям, які вони активно використовують в своїх нових моделях. У нашому інтернет магазині ви зможете ознайомитися з широким асортиментом смартфонів Meizu, докладно дізнатися інформацію про кожну модель смартфона і його важливими особливостями.

У 2009 році засновники компанії випустили свій дебютний смартфон — Meizu M8.

Трохи пізніше, набравшись досвіду, в 2010 році компанія Meizu https://www.smartmobis.net.ua/catalog/smartfony/ випустила новий смартфон Meizu M9 з оновленим зовнішнім виглядом і працює на фірмовій оболонці Flyme OS, яка розроблена на основі операційної системи Android.

Якщо говорити про компанії Мейзі в цілому, то можна однозначно сказати, що це високотехнологічна компанія, яка не стоїть на місці у своєму розвитку і робить величезні кроки на шляху до вдосконалення своєї продукції. Вона входить до п’ятірки кращих виробників мобільних пристроїв. Кожен випущений ними мобільний телефон — це народження нового флагмана, який може впевнено конкурувати на ринку і бути еталоном для всіх китайських брендів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here