З кожним роком міні трактори набирають все більшої популярності в Україні. Прийшовши на зміну старій техніці ще радянського виробництва, вони з легкістю підкорили серця наших фермерів. Воно й зрозуміло: потужні, компактні, мобільні, з великою кількістю функцій і невисокою вартістю вони стають незамінними помічниками в господарстві. При цьому слід зазначити, що даним видом техніки віддають перевагу навіть ті, у кого в господарстві вже є трактор. Це пояснюється тим, що часто купити китайський мінітрактор в Україні може бути значно вигідніше, ніж постійно ремонтувати віджила свій термін техніки. Та й значно менші обсяги споживання пального є далеко не останнім чинником в цьому питанні.

Як випливає з назви, — менш габаритний в порівнянні зі звичайним трактором вид сільськогосподарської техніки https://motokosmos.com.ua/minitraktory. У ряді статей на цю тему можна зустріти твердження, що він є також і більш спрощеним варіантом, однак з цим можна аргументовано посперечатися.

Це багатофункціональна машина, практично нічим не поступається за своїми технічними характеристиками і спектру сфер застосування звичайних тракторів. Само собою зрозуміло, що спочатку міні-трактор розроблявся безпосередньо як надійний помічник саме в сільському господарстві. Тобто, передбачалося, що він повинен в першу чергу вирішувати сільськогосподарські завдання, такі як обробка землі, посадка коренеплодів, посів зернових культур, догляд за полем, внесення різного роду добрив, збір врожаю, покіс трави та багато інших.

Однак маркетологи досить швидко з’ясували, що потреби фермера рідко обмежуються тільки і виключно сільськогосподарськими роботами, тому перед інженерами постало завдання адаптувати машину і для інших видів робіт, наприклад, таких як прибирання снігу, навантаження і розвантаження великовагових вантажів, їх переміщення. Під адаптацією, звичайно ж, слід розуміти можливість кріплення відповідного навісного обладнання. В кінцевому підсумку це призвело до того, що міні-трактори сьогодні успішно використовуються не тільки на полях. Багато власників вважали за краще купити японський мінітрактор в Україні для виконання іншого виду робіт, наприклад, пов’язаних з будівництвом приватних будинків в Київській області. При цьому під будівництвом слід розуміти, в тому числі, земляні та ландшафтні роботи, з якими сучасні міні-трактори (при наявності відповідного навісного обладнання) справляються не менш успішно, ніж вузькоспеціалізовані машини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here