Сучасні верстати та обладнання для виробництва меблів-це апаратні та програмні засоби для обробки матеріалів і фурнітури. За допомогою цього оснащення майстри виконують розкрій, присадку і кромление деталей з ДСП, МДФ, фанери або меблевого щита. На великих фабриках застосовуються меблеві установки з ЧПУ, більш дрібні підприємства використовують автоматичні і напівавтоматичні апарати. Обладнання цього типу обов’язково присутнє на кожній меблевій фабриці. Пилкові центри з ЧПУ або форматно-розкрійні верстати нарізають матеріал за розміром для подальшої обробки. Розкрійні операції – відповідальний етап виробництва, від точності виконання якого залежить, наскільки якісною буде зібрана меблі. У нас все для все для производства мебели

Свердлильно-присадочні верстати
Після розкрою деталі потрапляють на присадку. Свердлильно-присадочні верстати свердлять наскрізні і глухі отвори для кріплення фурнітури і сполучних елементів. Установки з ЧПУ працюють в повністю автономному режимі. Автоматичні і напівавтоматичні установки вимагають ручного налаштування під кожен тип деталей.

Кромкооблицювальні верстати прохідного типу
Ці апарати приклеюють кромку до торців заготовок і обробляють межі до фінішного стану. Кромкооблицювальні верстати прохідного типу можуть оснащуватися додатковими функціями: прифуговкой, прорізуванням пазів, округленням кутів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here