З плином часу неминуче падає ККД опалювального обладнання. Таке явище однаково притаманне великим багатоповерховим об’єктам і невеликим котеджам. Основна причина найчастіше криється в засміченні системи, появі відкладень. Кваліфікована промивка радіаторів опалення здатна вирішити проблему, забезпечити комфортний температурний режим. Зазвичай застосовується гідродинамічна технологія, добре зарекомендувала себе на практиці. У нас найкращі услуги прочистки труб.
САМОСТІЙНА ДІАГНОСТИКА
Ми не пропонуємо вам самостійно розбирати інженерні комунікації, але визначити, що чистка батарей опалення назріла в стані будь-яка людина за такими непрямими ознаками:

Нерівномірні показники роботи. Досить обмацати радіатор для того, щоб виявити різницю в нагріванні верхніх і нижніх ділянок.
Якщо при запуску котла потрібно все більше часу для розігріву системи варто задуматися про виклик профільних фахівців.
Напевно буде потрібно очищення біметалічних і алюмінієвих батарей в тому випадку, коли вони не прогріваються, залишаються холодними. При цьому труби, по яких надходить теплоносій добре нагріваються.
Нескладні розрахунки теж допоможуть показати необхідність профілактичних робіт, промивання. Методика перевірки доступна на об’єктах будь-якого призначення при наявності автономного обладнання. Якщо для підтримки певного температурного режиму в приміщенні при однаковій температурі на вулиці необхідно більше енергоносіїв, треба викликати виїзну бригаду майстрів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКакой выбрать SSL-сертификат
Следующая статьяCrm

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here